П'ятниця, 03.07.2020, 19:06
Ви увійшли як Гість

Група "Гости"Вітаю Вас Гість
 

 

Головна | Реєстрація | Вхід| RSS

Департамент Юстиції


Департамент  Юстиції

Головні завдання: пропаганда правових знань

Вересень: Затвердження плану роботи департаменту. Випуск інформбюлетеня "Радник юстиції", тема "З якого віку наступає кримінальна відповідальність та які покарання передбачає Кримінальний Кодекс для неповнолітніх".
 
 Жовтень: Зустріч департаменту з співробітниками кримінальної міліції у справах неповнолітніх і випуск спеціального радіорепортажу, тема "Правопорушення, які скоїли неповнолітні за 9 місяців поточного року". Спеціальний рейд департаменту по школі, мета - виявлення найбільш розповсюджених порушень єдиних правил поведінки учнів на перервах.
 
Листопад: Випуск інформбюлетеня "Радник юстиції", тема "Поведінка учнів на перервах". Спеціальний рейд департаменту по школі, мета - виявлення порушень учнями єдиних режимних правил (запізнення на уроки).

Грудень: Випуск інформбюлетеня "Радник юстиції", тема "Порушення учнями школи єдиних режимних правил". Зустріч учнів 9, 11-го класів зі співробітниками кримінальної міліції у справах дітей напередодні зимових канікул, тема "Кримінальна відповідальність за хуліганство та інші правопорушення".

Січень: Випуск інформбюлетеня "Радник юстиції", тема "Кримінальна та адміністративна відповідальність за правопорушення проти власності". Правовий кіноклуб для учнів 10-11-го класів, художній фільм "Невидимий" (США, протиправні вчинки американських підлітків). Обговорення фільму.

Лютий: Правовий кіноклуб для учнів 9-х класів, тема "Сімейне право".  Випуск  інформбюлетеня "Радник юстиції", тема "Відповідальність за неповагу до державних символів України".

Березень: Правовий кіноклуб для учнів 8-х класів.

Квітень: "Круглий стіл" за участю представників класних колективів та адміністрації школи. Правовий кіноклуб для учнів 7-х класів.
 
Травень: Правовий кіноклуб для учнів 9-11-х класів: художній фільм "Дитячі банди". Обговорення фільму. Зустріч учнів 9-11-х класів із суддею районного суду, який розглядає справи, пов'язані із правопорушеннями, які скоїли неповнолітні. Звернення департаменту до всіх учнів і батьків, тема "Недопущення та попередження правопорушень під час літніх канікул".
Склад департаменту юстиції
Директор, заступник, виконавці, педагогічний радник (призначається наказом директора школи).
Внутрішніх Справ
Головні завдання: збереження майна, чергування по школі, підтримання санітарного стану та порядку у школі.
Вересень: Розробка графіка чергування класних колективів по школі, проекту положення про чергування по школі та затвердження цих документів на засіданні сенату та директора школи. Затвердження плану роботи департаменту (за участю представників класних колективів 5-11-х класів).
Жовтень: Розробка положення про підтримання санітарного стану, порядку та затвердження на засіданні сенату та директора школи. Розробка проекту спільного наказу сенату та директора школи про закріплення за класними колективами дільниць. Проведення загальношкільного Дня праці, мета - генеральне прибирання території школи та її підготовка до зимового періоду. Затвердження єдиного санітарного дня та графіка його проведення, мета - генеральне прибирання кабінетів.
Листопад: Проведення єдиного дня праці: підготовка школи до зимового періоду. Проведення загальношкільного рейду, мета - перевірка бережного ставлення учнів 5, 8, 10, 11-го класів до держмайна школи.
Грудень: Загальношкільний рейд, мета - перевірка виконання спільного розпорядження сенату та директора школи про підготовку школи до зимового періоду. Проведення єдиного дня праці: генеральне прибирання школи напередодні зимових канікул.
Січень: Підбиття підсумків роботи департаменту за перший семестр і нагородження кращих виконавців. Представлення сенату та директору школи проекту графіка чергування колективів по школі. Заохочення кращих колективів за добросовісне чергування по школі протягом першого семестру. Розробка проекту конкурсу «Кращий кабінет школи» для затвердження його на засіданні сенату та директора школи.
Лютий: Загальношкільний рейд, мета - перевірка бережного ставлення учнів до підручників (за графіком). Звернення департаменту до всіх учнів і батьків із закликом підтримати шкільний благодійний фонд (у зв'язку з наступним сезоном ремонтних робіт).
Березень: Проведення загальношкільної акції-ярмарки з метою поповнення шкільного благодійного фонду. Проведення єдиного дня праці, мета - генеральне прибирання школи напередодні весняних канікул.
Квітень: Нагородження учнів та їхніх батьків, які зробили найбільші внески до шкільного благодійного фонду. Єдиний день праці, мета - генеральне прибирання шкільної території після зимового періоду.
Травень: Підбиття підсумків чергування по школі та нагородження кращих чергових і колективів. Підбиття підсумків конкурсу «Кращий колектив школи» та направлення їх до сенату й директору школи. Звіти класних колективів про підготовку закріплених за ними дільниць і кабінетів до нового навчального року.
Склад департаменту
Директор, його заступник, виконавці, представники колективів 5-11-х класів, педагогічний радник (призначається наказом директора школи)
Надзвичайних ситуацій
Головне завдання: пропаганда відповідних знань про охорону життя та здоров'я.
Вересень: Затвердження плану роботи департаменту. Зустріч членів департаменту зі співробітниками МНС у місті, тема «Нещасні випадки за 9 місяців поточного року».
Жовтень: Випуск спеціального «Вісника МНС», тема - «Нещасні випадки в місті та школі за 9 місяців поточного року». Проведення єдиного дня цивільної оборони: інсценування дій під час евакуації в надзвичайній ситуації.
Листопад: Загальношкільна акція на честь Міжнародного Дня відмови від куріння цигарок (20.11). Випуск «Вісника МНС», тема - «Порушення правил дорожнього руху та безпеки на автошляхах». Загальношкільна акція на честь Всесвітнього Дня пам'яті жертв дорожніх аварій (16.11).
Грудень: Виступ агітбригади, тема - «Безпека життя та здоров'я під час новорічних і різдвяних свят». Загальношкільний конкурс інформбюлетенів 5-11-х класів, тема - «АнтиСПІД».
Січень: Прес-конференція для учнів 9-11-х класів за участю медичних працівників, тема - «Наслідки зловживання наркотиками, алкоголем, тютюном». Єдиний відеоурок для учнів 6-11-х класів: документальний фільм «В очікуванні серця» (про наслідки захворювань на грип).
Лютий: Зустріч членів департаменту зі співробітниками пожежних рятівних служб, тема - «Стан протипожежної безпеки». Випуск «Вісника МНС», тема - «Причини та наслідки пожеж».
Березень: Кіноклуб для учнів 5-11-х класів: документальний фільм «Рятівники». Єдиний день пропаганди безпеки життя та здоров'я, тема - «Відповідна поведінка під час весняних канікул».
Квітень: Єдиний день пропаганди здоров'я: попередження захворювання на дизентерію та інші інфекційні хвороби. Загальношкільна акція - «Біль Чорнобилю».
Травень: Єдиний день пропаганди здоров'я: інструктаж про відповідну поведінку під час літніх канікул. Звернення учнівського сенату та директора школи про охорону життя та здоров'я під час літніх канікул. Випуск «Вісника МНС», тема - «Уживання грибів і загроза життю».
Склад департаменту з надзвичайних ситуацій
Директор, його заступник, виконавці, педагогічний радник (призначається наказом директора школи)
Державно-політичних і патріотичних справ
Головні завдання: установлення дружніх стосунків з колективами сусідніх шкіл, допомога адміністрації школи в установленні стосунків з підприємствами, фірмами для благодійної діяльності на користь школі, проведення спеціальних заходів з метою виховання патріотизму, поваги до Батьківщини.
Вересень: Єдина хвилина пам'яті на честь загиблих під час трагедії в російському місті Беслані. Єдиний урок мужності - документальний фільм «Рейс 093» на честь пам'яті трагічних подій 11 вересня 2001 року у США. Загальношкільна акція на честь Всесвітнього Дня бібліотек (30.09).
Жовтень: Загальношкільна акція на День вчителя. Товариський матч з футболу між командами шкіл-сусідів. Загальношкільна акція на честь Дня ООН (24.10).
Листопад: Урочиста траурна церемонія на честь ушанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр. Загальношкільна акція на честь Міжнародного Дня боротьби проти фашизму, расизму, антисемітизму (09.11). Загальношкільна акція на честь Міжнародного Дня відмови від куріння (20.11) - разом із департаментом з надзвичайних ситуацій.
Грудень: Єдиний день політичної інформації на честь Міжнародного Дня прав людини (10.12). Загальношкільна акція благодійної допомоги вихованцям дитячих притулків «Давайте допоможемо!». Початок загальношкільної акції «Утворимо музей рідної школи».

Січень: Звернення департаменту до керівників фірм і підприємств із проханням про матеріальну допомогу (за погодженням з адміністрацією школи). Загальношкільна акція на честь Всесвітнього Дня «Дякую» (11.01). Єдиний День політичної інформації на честь Міжнародного Дня пам'яті жертв нацизму (27.01). Загальношкільна акція на честь Дня народження Державного Прапору України (28.01).
Лютий: Звернення департаменту до керівників фірм і підприємств з листами про благодійну допомогу школі. Загальношкільна акція на честь Дня Святого Валентина. Загальношкільна акція на честь Міжнародного Дня дітей, хворих на рак (15.02).
Березень: Загальношкільна акція на честь Міжнародного жіночного дня 8 березня. Єдиний день політичної інформації на честь Всесвітнього Дня захисту прав споживачів (15.03). Міжшкільний конкурс на честь Всесвітнього Дня поезії (21.03).
Квітень: Загальношкільна урочиста акція на честь героїв Чорнобилю. Загальношкільна акція на честь Міжнародного Дня дитячої книги (02.04). Загальношкільна акція на честь Дня визволення в'язнів фашистських концтаборів (11.04): документальний фільм для учнів 9, 11-х класів «Освенцим» (ОРТ, Росія).
Травень: Підбиття підсумків загальношкільної акції «Утворимо музей рідної школи». Загальношкільна благодійна акція на честь Всесвітнього Дня Червоного Хреста (08.05). Загальношкільна акція на честь Міжнародного Дня музеїв (18.05).
Склад департаменту
Директор, його заступник, виконавці, педагогічний радник.
Примітки
За рішенням учнівського сенату та директора школи утворюються інші департаменти. Учнівський сенат, департаменти постійно інформують про свою роботу через власні прес-службу та засоби інформації.
Нагороди учнівського сенату Проголошення подяки (через спеціальне оголошення сенату). Направлення листа подяки учнівського сенату. Грамота, почесна грамота сенату. Занесення у книгу пошани (з фотографуванням на фоні Державного Прапора України).
Примітки: положення про нагороди затверджують сенатори на засіданні сенату та директора школи.
 
Склад департаменту юстиції

Директор,
заступник,
виконавці,
педагогічний радник (призначається наказом директора школи).

Форма входу
Сьогодні...

Година
Пошук
Календар
«  Липень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Сайт існує

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 80
Міні-чат
Друзі сайту

Психологічний супровід освіти - м. Івано-Франківськ

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020 |